Przejdź do
eset

Comarch Partner Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym Zamów Comarch ERP e-Sklep Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

Wągrowiec

Rodzina 3+

Senior 60+

BSR Computers - serwis komputerowy.

SERWIS

BSR Computers - projektowanie i programowanie stron www.

WWW

BSR Computers - projektowanie i programowanie aplikacji.

APLIKACJE

BSR Computers - monitoring, instalacje kamer CCTV.

CCTV

projektowanie i programowanie aplikacji baz danych

"Aplikacja rozwiązująca konkretny problem czy zagadnienie, wspomagająca pracę, to przyszła oszczędność zasobów, w tym tego najcenniejszego - czasu."Projektujemy i programujemy aplikacje użytkowe obsługujące bazy danych, realizując projekt od pomysłu po efekt końcowy w postaci gotowej aplikacji instalowanej w docelowym środowisku, wspomagającej konkretne procesy biznesowe.


Każdy projekt to indywidualna realizacja rozwiązująca postawione zadania i problemy, spełniająca zadeklarowane potrzeby i preferencje końcowych użytkowników aplikacji.


Na każdym etapie sprawdzamy, weryfikujemy i testujemy zastosowane rozwiązania, struktury, algorytmy i funkcjonalności. Pozwala nam to na szybsze wykrywanie i eliminację błędów w kodzie, co w efekcie zapewnia oszczędność czasu w kolejnych etapach prac nad projektem.


Realizacja projektu to dłuższy proces, którego etapy mogą się przenikać w trakcie tworzenia oprogramowania.


 • ANALIZUJEMY:

  Zbieramy i analizujemy informacje o projekcie m.in.:
  - na czym polega postawiony do rozwiązania problem;
  - jakie są potrzeby, zadania, cel i zastosowanie aplikacji;
  - jakie są zakresy danych wejściowych i wyjściowych, itp.


 • PROJEKTUJEMY:

  Projektujemy sposób rozwiązania postawionego w aplikacji problemu, ogólną strukturę aplikacji jak i jej poszczególnych części, a także sposoby komunikacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz aplikacji z jej użytkownikami.


 • PROGRAMUJEMY:

  Zatwierdzony projekt programujemy uwzględniając czynniki mogące mieć wpływ na ograniczenia w użytkowaniu aplikacji. Integrujemy zastosowane rozwiązania w jedną całość.


 • TESTUJEMY:

  Systematycznie testujemy kod aplikacji by szybko lokalizować i naprawiać błędy oraz zapewnić prawidłowe działanie aplikacji w wymaganych warunkach.


 • WDRAŻAMY:

  Implementujemy gotową aplikację w docelowym środowisku, instalujemy i konfigurujemy usługi, szkolimy użytkowników.


 • SERWISUJEMY:

  Utrzymujemy i aktualizujemy kod aplikacji, jeśli jest to niezbędne do jej ciągłego i prawidłowego funkcjonowania.Czas realizacji projektu zależy od wielu czynników składających się na cały proces i może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy, a nawet dłużej w przypadku skomplikowanych projektów uwzględniających złożone procesy biznesowe.


Koszt realizacji jest szacowany indywidualnie i zależy od złożoności i skomplikowania całego projektu, zastosowanych rozwiązań, technologii, licencji i czasu potrzebnego na jego realizację.


Strona może korzystać z plików cookies, opcje obsługi cookies możesz zmieniać w ustawieniach swojej przeglądarki, więcej informacji --> Polityka Prywatności

Przycisk