Przejdź do
eset


Książka w promocji dnia!

Wągrowiec

Rodzina 3+

Senior 60+

BSR Computers - serwis komputerowy.

SERWIS

BSR Computers - projektowanie i programowanie stron www.

WWW

BSR Computers - projektowanie i programowanie aplikacji.

APLIKACJE

BSR Computers - monitoring, instalacje kamer CCTV.

CCTV

projektowanie i programowanie stron internetowych

"Strona internetowa to standard komunikacji w dzisiejszym sieciowo-cyfrowym świecie."Realizujemy projekty stron internetowych od pomysłu po finalny efekt w postaci uruchomionej na serwerze, w pełni funkcjonalnej witryny. Projekty opracowujemy na podstawie koncepcji właściciela strony. Pomagamy w doborze najlepszych według naszej wiedzy rozwiązań, które pozwalają nadać pomysłom realny kształt i zakładaną funkcjonalność.


Zapewniamy responsywność budowanych stron, czyli przystosowujemy je także do właściwego wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu spełniamy powszechnie obowiązujące standardy projektowania stron internetowych, a publikowane treści trafiają do zdecydowanie większej ilości potencjalnych odbiorców.


Korzystamy z przyjaznych przeglądarkom rozwiązań implementowanych w HTML i CSS, z powodzeniem poruszamy się w środowiskach PHP i MySQL oraz JavaScript i jQuery. Pracujemy z systemami zarządzania treścią tworząc bardziej rozbudowane i interaktywne strony internetowe z dostępem do zaplecza systemu CMS (CMS - Content Management System) i możliwością samodzielnej edycji.


Z pasją zgłębiamy tajniki języków programowania, aby pisany przez nas kod był sprawniejszy i wydajniejszy, a budowane strony i aplikacje coraz lepsze.


Każdy projekt traktujemy jako indywidualną realizację, dostosowaną do zdefiniowanych potrzeb właściciela strony oraz potencjalnych preferencji odwiedzających stronę internautów.


Realizacja projektu to etapowy proces, w trakcie którego:


 • ANALIZUJEMY:

  Zbieramy i analizujemy informacje o projekcie.


 • PROJEKTUJEMY:

  Tworzymy strukturę strony oraz poszczególne jej części. Projektujemy schematy działania i sposoby komunikacji wewnątrz strony jak i jej interakcje z internautami czy zarządzającymi treścią redaktorami.


 • PROGRAMUJEMY:

  Programujemy i integrujemy poszczególne części w całość oraz TESTUJEMY na każdym etapie tworzenia kodu strony.


 • WDRAŻAMY:

  Instalujemy na serwerze usługi związane z prawidłowym funkcjonowaniem strony internetowej, treści zostają udostępnione w sieci. Jeśli witryna jest oparta o system zarządzania treścią (CMS), szkolimy administratorów, redaktorów z obsługi zaplecza systemu.


 • SERWISUJEMY:

  Utrzymujemy zbudowane projekty, aktualizujemy strony o niezbędne poprawki i aktualizacje, szczególnie jeśli dotyczy to funkcjonalności zastosowanych do systemów CMS wtyczek jak i aktualności samego systemu CMS.Czas realizacji projektu zależy od wielu czynników składających się na cały proces i może trwać od kilku dni do miesiąca, a nawet dłużej w przypadku skomplikowanych i wymagających projektów.


Koszt realizacji projektu jest szacowany indywidualnie, zależy od złożoności i skomplikowania całości projektu, zastosowanych rozwiązań, technologii i licencji oraz czasu potrzebnego na jego realizację.Zapraszamy do kontaktu - z chęcią przedstawimy już zrealizowane projekty


Strona może korzystać z plików cookies, opcje obsługi cookies możesz zmieniać w ustawieniach swojej przeglądarki, więcej informacji --> Polityka Prywatności

Przycisk