Przejdź do
eset

Comarch Partner Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym Zamów Comarch ERP e-Sklep Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

Książka w promocji dnia!

Wągrowiec

Rodzina 3+

Senior 60+

BSR Computers - serwis komputerowy.

SERWIS

BSR Computers - projektowanie i programowanie stron www.

WWW

BSR Computers - projektowanie i programowanie aplikacji.

APLIKACJE

BSR Computers - monitoring, instalacje kamer CCTV.

CCTV

projektowanie i programowanie stron internetowych
wdrażanie systemów e-commerce w oparciu o Comarch e-Sklep

"Strona internetowa to podstawa komunikacji w dzisiejszym sieciowo-cyfrowym świecie."


"Sklep internetowy to sprzedaż bez ograniczeń czasu i przestrzeni."Realizujemy projekty stron i sklepów internetowych od pomysłu po finalny efekt. Projekty opracowujemy na podstawie koncepcji właściciela strony. Pomagamy w doborze najlepszych według naszej wiedzy rozwiązań, które pozwalają nadać pomysłom realny kształt i zakładaną funkcjonalność.


Przystosowujemy strony do właściwego wyświetlania na różnych urządzeniach, co zapewnia responsywność stron internetowych i prawidłowe wyświetlanie m.in. na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu spełniamy powszechnie obowiązujące standardy projektowania stron internetowych, a publikowane treści trafiają do zdecydowanie większej ilości potencjalnych odbiorców.


Pracujemy także z systemami zarządzania treścią tworząc bardziej rozbudowane i interaktywne strony internetowe z dostępem do zaplecza systemu CMS (CMS - Content Management System/System Zarządzania Treścią) i możliwością samodzielnej edycji.


Każdy projekt traktujemy jako indywidualną realizację, zgodną z potrzebami i dostosowaną do założeń związanych z potencjalnymi preferencjami odwiedzających stronę internautów.


Realizacja projektu indywidualnej strony www to etapowy proces, w trakcie którego:


 • ANALIZUJEMY:

  Zbieramy i analizujemy informacje o projekcie.


 • PROJEKTUJEMY:

  Tworzymy strukturę strony oraz poszczególne jej części. Projektujemy schematy działania i sposoby komunikacji wewnątrz strony jak i jej interakcje z internautami czy osobami zarządzającymi treścią.


 • PROGRAMUJEMY:

  Programujemy i integrujemy poszczególne części w całość oraz TESTUJEMY kod na każdym etapie tworzenia kodu strony.


 • WDRAŻAMY:

  Instalujemy na serwerze usługi związane z prawidłowym funkcjonowaniem strony internetowej, treści zostają udostępnione w sieci. Jeśli witryna jest oparta o system zarządzania treścią (CMS), szkolimy administratorów, redaktorów z obsługi zaplecza systemu.


 • SERWISUJEMY:

  Utrzymujemy zbudowane projekty, aktualizujemy strony o niezbędne poprawki i aktualizacje, szczególnie jeśli dotyczy to funkcjonalności zastosowanych do systemów CMS dodatków jak i aktualności samych systemów CMS.Comarch ERP e-commerce

Comarch ERP e-Sklep

Jako Certyfikowany Partner Comarch wdrażamy systemy sprzedaży internetowej dla branży e-commerce w oparciu o rozwiązania i integracje zastosowane w Comarch e-Sklep.


Comarch e-Sklep to gotowa platforma do prowadzenia skutecznej i bezpiecznej sprzedaży w internecie, zintegrowana z systemami magazynowo - sprzedażowymi oraz umożliwiająca współpracę z dostawcami zewnętrznych usług takich jak przesyłki czy przelewy on-line. Dostępne są także bezpłatne, w pełni responsywne szablony graficzne, które możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb.


Możesz przetestować działanie i funkcjonalności Comarch e-Sklep przez 30 dni bez opłat.

Zamów Comarch ERP e-Sklep
Czas realizacji projektu zależy od wielu czynników składających się na cały proces i może trwać od kilku dni do miesiąca, a nawet dłużej w przypadku skomplikowanych i wymagających projektów.


Koszt realizacji projektu jest szacowany indywidualnie, zależy od złożoności i skomplikowania całości projektu, zastosowanych rozwiązań, technologii i licencji oraz czasu potrzebnego na jego realizację.Zapraszamy do kontaktu - z chęcią zagłębimy się w szczegóły i przedstawimy już zrealizowane projekty


Strona może korzystać z plików cookies, opcje obsługi cookies możesz zmieniać w ustawieniach swojej przeglądarki, więcej informacji --> Polityka Prywatności

Przycisk