Przejdź do
eset

Comarch Partner Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym Zamów Comarch ERP e-Sklep Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

Książka w promocji dnia!

Wągrowiec

Rodzina 3+

Senior 60+

BSR Computers - serwis komputerowy.

SERWIS

BSR Computers - projektowanie i programowanie stron www.

WWW

BSR Computers - projektowanie i programowanie aplikacji.

APLIKACJE

BSR Computers - monitoring, instalacje kamer CCTV.

CCTV

monitoring wizyjny - instalacje systemów kamer CCTV

"Monitorowanie wizyjne - ważny element systemu zabezpieczeń i zapobiegania incydentom."Zajmujemy się projektowaniem i instalacją systemów monitorowania wizyjnego CCTV (ang. Closed Circuit TeleVision). Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie w oparciu o analizę zebranych o projekcie informacji.


Podejmujemy się realizacji głównie mniejszych projektów wymagających nieszablonowych rozwiązań.


Projektując dany system monitorowania, dobieramy technologie, sprzęt i wszystkie elementy składowe pod konkretnie zdefiniowane potrzeby oraz adekwatnie do celu, dla jakiego dany system ma zostać zbudowany. Pozwala nam to na optymalizowanie kosztów projektu z jednej strony, z drugiej natomiast na maksymalizację funkcjonalności systemu przy określonym budżecie.


Każdy etap realizacji projektu jest ważnym składnikiem całego przedsięwzięcia:


 • ANALIZUJEMY:

  Analizujemy potrzeby projektu, zbieramy informacje o projekcie.


 • PROJEKTUJEMY:

  Zgodnie z celem i potrzebami projektu dobieramy elementy składowe, materiały, urządzenia i technologie wizyjne oraz szacujemy koszty.


 • INSTALUJEMY:

  Realizujemy zatwierdzony projekt instalując system na docelowym obszarze.


 • TESTUJEMY:

  Testujemy instalacje i elementy systemu na każdym etapie wykonywanych prac.


 • WDRAŻAMY:

  Przekazujemy właścicielowi gotowy system monitorowania do użytkowania, szkolimy z obsługi.


 • SERWISUJEMY:

  Jesteśmy do dyspozycji gdy elementy systemu ulegną awarii, wymagają rozbudowy, wymiany czy też aktualizacji.Czas realizacji projektu zależy od wielu czynników składających się na cały proces i może trwać od kilku dni do kilku tygodni.


Koszt realizacji jest szacowany indywidualnie, zależy między innymi od rozmiarów monitorowanego obszaru, zastosowanych rozwiązań technicznych i materiałów, użytych technologii wizyjnych oraz czasu potrzebnego na realizację całego projektu.


Strona może korzystać z plików cookies, opcje obsługi cookies możesz zmieniać w ustawieniach swojej przeglądarki, więcej informacji --> Polityka Prywatności

Przycisk