Projektowanie i programowanie stron internetowych

bertie_ico_by_stockio

Projektowanie, programowanie i utrzymanie stron internetowych

Strona internetowa elementem globalnej informacji w sieci

Strona internetowa jako jeden z elementów witryny internetowej czy większego serwisu internetowego stała się podstawą informacji w dzisiejszym sieciowo-cyfrowym świecie. Witryna czy serwis internetowy składa się właśnie z takich pojedynczych stron internetowych, gdzie każda z nich jest nośnikiem konkretnych informacji składając się na całość przekazywanej treści. Przy obecnym dostępie do urządzeń komputerowych i powszechnym dostępie do sieci internetowej, strony internetowe stały się głównym i najszybszym źródłem dla wyszukiwania wszelkiego rodzaju informacji.

Od pomysłu po finalny efekt

Oryginal icons from www.flaticon.com modified by BSR Computers

Dostarczamy naszym Klientom kompleksową usługę związaną z utworzeniem, udostępnieniem i utrzymaniem stron internetowych. Realizujemy projekty stron internetowych od pomysłu po finalny efekt opracowując widoki szablonów na podstawie koncepcji właściciela witryny. Dobieramy najlepsze według naszej wiedzy rozwiązania, które pozwalają nadać pomysłom realny kształt i zakładaną funkcjonalność. Pomagamy w rejestracji wybranych nazw domen, utworzeniu poczty e-mail w danej domenie czy też w doborze rozwiązań hostingowych pozwalających na utrzymanie udostępnionych domen w sieci .

CMSContent Management System
czyli system zarządzania treścią

Oryginal icons made by juicy-fish www.flaticon.com/authors/juicy-fish from www.flaticon.com modified by BSR Computers

Podczas projektowania i programowania strony internetowej korzystamy zarówno z naszego kodu jak i dostępnych, modułowych systemów zarządzania treścią (CMS) tworząc rozbudowane i interaktywne strony internetowe z dostępem do zaplecza takiego systemu i możliwością późniejszej, samodzielnej edycji treści strony internetowej. Każdy projekt traktujemy jako indywidualną realizację, zgodną z potrzebami i dostosowaną do założeń związanych z potencjalnymi preferencjami odwiedzających stronę internautów.

RWDResponsive Web Design
czyli responsywne projektowanie stron internetowych

RWD-Responsive-Web-Design

Przystosowujemy strony do właściwego wyświetlania w różnych rozdzielczościach ekranu, co zapewnia responsywność stron internetowych, czyli ich prawidłowe wyświetlanie na różnych urządzeniach, w tym także mobilnych typu tablet czy smartfon. Dzięki temu tworzone przez nas strony spełniają powszechnie obowiązujące standardy projektowania stron internetowych, a publikowane treści trafiają do zdecydowanie większej liczby potencjalnych odbiorców.

SEOSearch Engine Optimization
czyli optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych

Oryginal icons made by juicy-fish www.flaticon.com/authors/juicy-fish from www.flaticon.com modified by BSR Computers

Już na etapie projektowania widoku strony internetowej ważne jest nie tylko zaprojektowanie kodu strony zrozumiałego dla przeglądarek internetowych i wyszukiwarek, ale również właściwe oznaczenie zawartej na stronie treści. Dlatego też elementy stron tworzymy i programujemy zgodnie z zasadami SEO, a ważne treści oznaczamy tak, aby roboty sieciowe, indeksujące zawartość stron internetowych mogły szybko takie treści rozpoznać i zapamiętać celem ich późniejszego wyświetlenia w wynikach wyszukiwania.

Zatem budowanie witryn i stron internetowych zgodnie z zasadami optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych sprawia, że są one prawidłowo wyświetlane przez przeglądarki internetowe, zwiększa prawdopodobieństwo zapamiętania unikalnej treści przez sieciowe algorytmy indeksujące i tym samym wpływa na pozycjonowanie treści stron w wynikach wyszukiwania, co w rezultacie znacznie ułatwia znalezienie treści przez internautów.

Czas realizacji i koszty

Czas realizacji projektu zależy od wielu czynników składających się na cały proces i może trwać od kilku dni do miesiąca, a nawet dłużej w przypadku skomplikowanych i wymagających projektów.

Koszt realizacji projektu jest szacowany indywidualnie, zależy od złożoności i skomplikowania całości projektu, zastosowanych rozwiązań, technologii i licencji oraz czasu potrzebnego na jego realizację.


Przykładowe realizacje projektów


Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji oraz zamówień u nas indywidualnych wdrożeń projektów stron internetowych.