Sklepy internetowe

bertie_ico_by_stockio

Systemy do prowadzenia skutecznej sprzedaży w internecie

ECommerce – Electronic Commerce
czyli handel elektroniczny

E-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków sprzedaży, kojarzony jest już jednoznacznie z handlem dokonywanym za pośrednictwem sieci internetowej przy pomocy różnego rodzaju oprogramowania i urządzeń wspomagających ten proces. Ze względu na rodzaj zawieranych transakcji handlowych możemy także w sieci wyróżnić takie relacje biznesowe jak: B2B (Busines to Business – pomiędzy dwoma przedsiębiorcami), B2C (Business to Consumer – pomiędzy przedsiębiorcą, a konsumentem), C2B (Consumer to Business – pomiędzy konsumentem, a przedsiębiorcą), C2C (Consumer to Consumer – pomiędzy dwoma konsumentami).

Zatem dobrze zaplanowany sklep internetowy, oprócz swojej roli czysto handlowej, powinien spełniać także wymagania docelowych relacji handlowych, które będą nawiązywane za jego pośrednictwem.

Wdrażamy sklepy internetowe w oparciu o Comarch e-Sklep

Comarch e-Sklep logo

Niezależnie od tego jaki model biznesu prowadzisz i jakie relacje biznesowe nawiązujesz, jeśli tylko planujesz handel w sieci to dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania zintegrowane w Comarch e-Sklep, dzięki którym szybko i sprawnie otworzysz sklep internetowy i rozpoczniesz profesjonalną przygodę z e-commerce.

Comarch e-Sklep to gotowa platforma do prowadzenia skutecznej i bezpiecznej sprzedaży w internecie, zintegrowana z systemem magazynowo – handlowym oraz umożliwiająca współpracę z dostawcami zewnętrznych usług takich jak przesyłki, przelewy on-line, porównywarki cen, kampanie reklamowe, Allegro i wiele innych. Dostępne są także bezpłatne, przyjazne i w pełni responsywne szablony graficzne, które możemy w pełni dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb.


Przykładowe realizacje projektów


Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji oraz zamówień u nas oprogramowania i dedykowanych wdrożeń systemu Comarch e-Sklep.

Więcej szczegółów dotyczących oprogramowania e-commerce można znaleźć bezpośrednio na stronach producenta –> Comarch e-Sklep.