Systemy monitorowania wizyjnego monitoring CCTV

bertie_ico_by_stockio

Monitorowanie wizyjne – ważny element systemu zabezpieczeń i zapobiegania incydentom

CCTVClose Circuit TeleVision
czyli telewizja w obwodzie zamkniętym
jako telewizyjny system dozorowy

Monitoring wizyjny to system składający się głównie z rejestratora i kamer, który pozwala na obserwację zdarzeń z określonej odległości przy pomocy jednej lub więcej kamer jednocześnie. Rejestrowane przez kamery dane przesyłane są za pomocą kabla lub drogą radiową do rejestratora, który służy jako centrum odbiorcze i magazynowe dla przesyłanych danych.

Instalujemy systemy monitorowania wizyjnego

Zajmujemy się instalacją systemów monitorowania wizyjnego CCTV. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie w oparciu o analizę zebranych o projekcie informacji. Podejmujemy się realizacji głównie mniejszych projektów wymagających nieszablonowych rozwiązań.

Projektując dany system monitorowania, dobieramy technologie, sprzęt i wszystkie elementy składowe pod konkretnie zdefiniowane potrzeby oraz adekwatnie do celu, jakiemu dany system ma służyć. Pozwala nam to na optymalizowanie kosztów projektu z jednej strony, z drugiej natomiast na maksymalizację funkcjonalności systemu przy określonym budżecie.

Czas realizacji i koszty

Czas realizacji projektu zależy od wielu czynników składających się na cały proces i może trwać od kilku dni do kilku tygodni.

Koszt realizacji jest szacowany indywidualnie, zależy między innymi od rozmiarów monitorowanego obszaru, zastosowanych rozwiązań technicznych i materiałów, użytych technologii wizyjnych oraz czasu potrzebnego na realizację całego projektu.


Zapraszamy do kontaktu i zamówień u nas instalacji systemów monitorowania wizyjnego.