Przejdź do
eset


Książka w promocji dnia!

Wągrowiec

Rodzina 3+

Senior 60+

BSR Computers - serwis komputerowy.

SERWIS

BSR Computers - projektowanie i programowanie stron www.

WWW

BSR Computers - projektowanie i programowanie aplikacji.

APLIKACJE

BSR Computers - monitoring, instalacje kamer CCTV.

CCTV

usługi

"Doradzamy, naprawiamy, modernizujemy, projektujemy, programujemy, instalujemy..."Naprawiamy, modernizujemy i serwisujemy urządzenia komputerowe podnosząc ich sprawność, przedłużając żywotność i możliwości dalszego użytkowania. Szanujemy środowisko, dlatego dbamy o to, aby po naprawie urządzenia działały bezawaryjnie jak najdłużej.


Projektujemy i programujemy strony internetowe oraz aplikacje użytkowe obsługujące bazy danych. Elastycznie dobieramy rozwiązania programistyczne w zależności od potrzeb, dostępnych zasobów i wymagań projektowych.


Zajmujemy się instalacją i konfiguracją urządzeń sieciowych (routery WiFi, wzmacniacze sygnału, inne...) zapewniających prawidłowe działanie przewodowej i bezprzewodowej sieci internetowej.


Projektujemy i instalujemy systemy monitorowania wizyjnego CCTV. Elementy składowe systemu dobieramy adekwatnie do celu, jakiemu ma dany system służyć.


Doradzamy na każdym etapie zarówno naprawczo - serwisowym dobierając najlepsze sprzętowo podzespoły, jak i projektowo - programistycznym wyszukując najlepsze możliwe rozwiązania.


Podstawowy zakres usług głównych obszarów działalności:


  • Naprawa, modernizacja i serwis laptopów, komputerów stacjonarnych oraz innych urządzeń komputerowych.

  • Projektowanie i programowanie stron internetowych oraz aplikacji baz danych.

  • Instalacja i konfiguracja sieci przewodowych i bezprzewodowych oraz urządzeń sieciowych.

  • Projektowanie, instalacja i konfiguracja systemów monitorowania wizyjnego CCTV.


Podejmujemy się każdego zlecenia zgodnego z profilem naszej działalności, jeśli tylko jesteśmy w stanie je zrealizować w ramach naszej wiedzy, zdobytego doświadczenia i technicznych możliwości.

Strona może korzystać z plików cookies, opcje obsługi cookies możesz zmieniać w ustawieniach swojej przeglądarki, więcej informacji --> Polityka Prywatności

Przycisk