Serwis komputerowy

bertie_ico_by_stockio

Naprawiamy, modernizujemy, serwisujemy …

Serwis komputerowy

Serwis komputerowy wykonuje typowe oraz nietypowe naprawy pogwarancyjne laptopów i komputerów stacjonarnych oraz innych urządzeń komputerowych, od standardowego czyszczenia po wymianę układów scalonych trwale osadzonych na płycie głównej. Modernizujemy komputery by mogły sprostać postępującym wymaganiom, jeśli tylko układy urządzenia pozwalają na jego rozbudowę czy też wymianę podzespołów.

Decydując się na naprawę czy modernizację swojego sprzętu komputerowego i tym samym przedłużając jego żywotność sprawiasz, że wspólnie zmniejszamy konsumpcję i przyczyniamy się choć trochę do oszczędzania ograniczonych zasobów nie tylko naszego lokalnego środowiska, ale i całej planety.

Uszkodzony sprzęt można dostarczyć do nas osobiście lub kurierem po uprzednim potwierdzeniu telefonicznym. Działamy także mobilnie – przyjedziemy do Ciebie, a jeśli naprawa nie będzie możliwa na miejscu zabierzemy urządzenie do naszego serwisu.

Czas naprawy i koszty

Czas naprawy to zwykle 1-5 dni roboczych, zależy od rodzaju i zakresu prac oraz dostępności części zamiennych.

Koszt naprawy może być szacowany indywidualnie i zależy od rodzaju uszkodzenia, cen części zamiennych oraz czasu niezbędnego na dokonanie naprawy.