Systemy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem

bertie_ico_by_stockio

Systemy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem

ERPEnterprise Resource Planning
czyli planowanie zasobów przedsiębiorstwa

Celem oprogramowania ERP dla przedsiębiorstw jest integracja wszystkich procesów zachodzących w firmie, co zdecydowanie ułatwia zarządzanie, planowanie, sprzedaż, czy analizę wyników. Takie zadanie, między innymi dzięki modułowej budowie i pracy na jednej bazie danych, spełnia oprogramowanie Comarch ERP, które można idealnie dopasować do wielkości firmy, a tym samym do zachodzących w firmie procesów.

Wdrażamy oprogramowanie Comarch ERP Optima
dla firm i biur rachunkowych

Niezależnie od tego jaki biznes prowadzisz i w jakiej działasz branży, mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania, które w trakcie wdrożenia stają się dedykowanymi i dopasowanymi do Twoich potrzeb. Zamów u nas oprogramowanie wraz z wdrożeniem, a jako Twój Partner Comarch przeprowadzimy cały proces wdrożenia i pozostaniemy do Twojej dyspozycji w kwestiach związanych z Comarch ERP.

Comarch ERP Optima to zintegrowane i gotowe do pracy środowisko, które dzięki modułowej budowie można skonfigurować i elastycznie dopasować według potrzeb do prowadzenia także Twojego przedsiębiorstwa.

  • najnowsze rozwiązania technologiczne łączą zintegrowane funkcjonalności z intuicyjną i łatwą obsługą;
  • modułowa budowa pozwala na rozbudowę oprogramowania wraz z rozwojem przedsiębiorstwa;
  • praca na jednej bazie danych – dane wprowadzone w jednym obszarze są natychmiast widoczne w innych obszarach przez innych użytkowników;
  • oszczędność czasu pracy dzięki automatyzacji powtarzalnych procesów;
  • elastyczna konfiguracja w zależności od potrzeb biznesowych;
  • dwa modele pracy z oprogramowaniem – zdalny w chmurowym modelu usługowym lub stacjonarny z instalacją lokalną;
  • rozwiązania dla branży e-commerce w zintegrowanym i intuicyjnym środowisku Comarch e-Sklep;
  • regularne aktualizacje wersji oprogramowania zgodne z najnowszymi i obowiązującymi przepisami prawa.

Comarch ERP XT dla mikro- i małych firm

Comarch ERP XT to intuicyjny, modułowy system online do prowadzenia firmy, m.in. fakturowanie, magazyn, księgowość, raportowanie i wiele innych. ERP XT można dopasować do swoich potrzeb wybierając tylko te usługi, które są aktualnie potrzebne do sprawnego prowadzenia firmy.


Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji oraz zamówień u nas oprogramowania i dedykowanych wdrożeń systemów Comarch ERP.

Więcej szczegółów dotyczących oprogramowania Comarch ERP można znaleźć bezpośrednio na stronach producenta –> Comarch ERP.